WSPÓŁPRACA I KONTAKT

 

My Travel Blog to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Relacje z podróży, odkrywanie najpiękniejszych zakątków w Polsce i na świecie, szczegółowe opisy miejsc, wartych odwiedzenia, motywacyjne wpisy, praktyczne porady oraz szeroko pojęty lifestyle. Moim głównym celem jest zainspirowanie czytelników do spełniania swoich marzeń.

 

Istnieje możliwość współpracy z My Travel Blog. Reklamę, kampanię, sesję czy post sponsorowany mogę zrealizować zarówno przebywając w Polsce, jak i podczas zagranicznego wyjazdu. Z przyjemnością zrealizuję Twoje zlecenie i pomogę Ci stworzyć reklamę dla Twojej marki.

 

Możliwości współpracy:

 

 

A także inne formy współpracy (możliwości się nie kończą, bo do każdego projektu podejdę indywidualnie). Niezależnie od tego co chcesz reklamować, możesz liczyć na mój wkład i zaangażowanie.

 

 

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się ze mną:

Wyślij e-mail na adres: ania@mytravelblog.com.pl

 

Podróż skrojona na Twoją miarę:

Wybierasz się w podróż, ale nie wiesz jak się zabrać za jej organizację? Napisz do mnie. Chętnie pomogę Ci stworzyć plan podróży dostosowany do Ciebie i Twoich potrzeb, uwzględniając miejsca, które chcesz zobaczyć, czas na relaks i odpoczynek oraz przekazując moje sugestie ciekawych miejsc do zwiedzenia, hoteli/mieszkań, w których można się zatrzymać i lokali, do których warto się udać. Pomogę także w kwestiach tanich lotów i znalezieniu opcji transferu między lotniskiem a hotelem oraz w innych sprawach, które sprawiają Ci problem. O szczegóły pytaj mailowo.

 

 

Statystyki My Travel Blog za marzec 2019:

 

Statystyki My Travel Blog za luty 2019:

 

Statystyki My Travel Blog za styczeń 2019: