O mnie

My Travel Blog

Cześć!

 

Bardzo mi miło, że zaglądasz na mój blog. Mam na imię Ania i pochodzę z Warszawy. Z wykształcenia jestem ekonomistą, ale moją największą w życiu pasją są podróże i fotografia.

Jaka jestem?

Przede wszystkim mogę powiedzieć, że jestem podróżniczym świrem. Od kilku lat realizuję powoli moje podróżnicze marzenia, których z każdym dniem przybywa mi coraz więcej. Uwielbiam odkrywać nowe miejsca, zdobywać nowe doświadczenia i podejmować kolejne wyzwania. Kocham poznawać nowych ludzi, nowe kultury, poglądy, smaki i zapachy. Jestem pozytywnie nastawiona do wszystkiego i wszystkich.  Mam milion pomysłów na minutę i ciężko mi usiedzieć w miejscu. Staram się jak najlepiej i jak najciekawiej zrealizować najwspanialszą podróż, jaką każdy z nas odbywa – podróż przez życie.

Jestem też wielkim pasjonatem fotografii. Przez życie idę zawsze z aparatem i podziwiam piękno świata przez obiektyw. Uwielbiam utrwalać każdą chwilę swojego życia, wszystko, co mnie zachwyca i uszczęśliwia.

A na co dzień?

A na co dzień pracuję, jak większość z nas. Od niedawna mam również swoje studio fotograficzne, w którym spełniam się wykonując sesje dziecięce, kobiece i rodzinne. Tutaj znajdziecie mój profil na facebooku.

Poza tym jak każda kobieta kocham zakupy, nowe ciuszki, gadżety i kosmetyczne nowinki. Uwielbiam spotykać się z przyjaciółmi, urządzać babskie wieczory, zaliczać szalone imprezy, tańce do rana i romantyczne wieczory z moim narzeczonym. I jestem psychofanem horrorów (to wszystko przez niedobory adrenaliny 😉 )… nie ma chyba takiego, którego bym nie obejrzała…

Jestem molem książkowym, przeczytam wszystko co wpada mi w ręce. Uwielbiam aktywność fizyczną i zdrowe jedzenie… choć nie zawsze 🙂 I staram się polubić gotowanie… może w końcu się uda.

Co znajdziesz na blogu?

 

 

Przede wszystkim Podróże  – bo mam nadzieję, że komuś pomogę, doradzę, zainspiruję. Podpowiem jak zorganizować wyjazd samodzielny, jak dostosować go do własnych potrzeb. Opiszę tylko te miejsca, które sama odwiedziłam. Doradzę, co gdzie warto zobaczyć, a co omijać szerokim łukiem. Na co uważać, a czego doświadczyć. I oczywiście, bez żadnej ściemy, powiem ile to kosztuje. Znajdziesz tu poradniki praktyczne, relacje z podróży, recenzje atrakcji turystycznych, opinie o hotelach i pensjonatach, restauracjach, kawiarniach i pubach. Porady dotyczące organizowania wyjazdów, zestawienia kosztów,  a także mnóstwo zdjęć i filmów z podróży.

Wiem ile wysiłku sama wkładam w to, żeby znaleźć informacje, które są mi tak potrzebne przed każdym wyjazdem. Na moim blogu postaram się, żeby wszystko, czego potrzeba do organizacji wyjazdu, było w jednym miejscu.

 

 

Znajdziesz tu również Fotografię – bo to moja druga pasja. Nie wyobrażam sobie podróży bez aparatu i fotografii bez podróży. Oczywiście jestem amatorem tej dziedziny, ale cały czas się rozwijam. Znam problemy początkujących fotografów, bo sama się z nimi borykałam. Mam więc nadzieję, że pomożemy sobie nawzajem, będziemy się wspólnie uczyć, inspirować i szlifować fotografię, aby cieszyć oczy coraz lepszymi kadrami.

 

 

Poza tym będzie mój Lifestyle – czyli wszystko o szeroko pojętym stylu życia. Przede wszystkim opowiem Ci o tym, co mnie inspiruje i czym chciałabym zainspirować was, do realizacji swoich marzeń i znalezienia pasji. O sposobach na szczęśliwe, poukładane, zorganizowane i lepsze życie.

Będą tematy typowo kobiece, a więc co nieco o zdrowiu i urodzie. Będzie także o akcesoriach i gadżetach, których używam na co dzień. Opowiem też o tym, co słychać u mnie i jak mi idzie moja przygoda z  blogowaniem.

Podsumowując, znajdziesz tutaj wszystko, co robię, by żyć bardziej każdego dnia! 🙂

 

Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej 🙂

 

Serdecznie zapraszam!

Ania – My Travel Blog

 

Jeśli Ci się u mnie spodoba – zostaw po sobie ślad w formie komentarza, lajka, lub udostępnienia strony znajomym 🙂

 

A jeśli chcesz być na bieżąco – polub My Travel Blog na facebooku

 


 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz