Arche Geologiczna
HOTELE / PENSJONATY,  MOJE MIEJSCA

Arche Hotel Geologiczna – Nowy obiekt polskiej sieci hotelarskiej

 

W poniedziałek, 13 maja, w Warszawie, odbyło się uroczyste otwarcie najnowszego obiektu polskiej sieci hotelarskiej – Arche Hotel Geologiczna. Inwestycja ta zadziwia zarówno interesującymi, funkcjonalnie zaprojektowanymi wnętrzami oraz młodym zespołem. To bardzo ciekawa opcja na nocowanie w stolicy.

Arche Hotel Geologiczna

Arche Hotel Geologiczna zlokalizowany jest przy Al. Krakowskiej, blisko lotniska Chopina, co jest zaletą dla podróżujących. Od centrum miasta dzieli go zaledwie 7 km. Ten trzy gwiazdkowy obiekt urządzony jest w bardzo nowoczesnym stylu. Bazę stanowią szarości betonu, biele i drewno, które w ciekawy sposób przełamują elementy złota i granatu. W najnowszym hotelu znajduje się 80 pokoi, w tym apartamenty z aneksem kuchennym, które są ułatwieniem podczas dłuższych pobytów. Dla mnie ciekawą opcją są pokoje „hostelowe” wieloosobowe, które mieszczą do 6 osób – duże, w bardzo dobrym standardzie, a  przy tym w bardzo przystępnej cenie.

 

Arche Geologiczna

Arche Geologiczna

Arche Geologiczna

Arche Geologiczna

 

Do dyspozycji gości jest 70 pokoi hotelowych: jednoosobowe o powierzchni 19 m2, dwuosobowe o powierzchni od 31 do 38 m2 oraz apartamenty dwupokojowe o powierzchni 46 m2. Wszystkie są klimatyzowane, z bezpłatnym WIFI i łazienkami, wyposażone w telewizory, czajniki i bezpłatne zestawy kosmetyków. Na terenie hotelu znajduje się także restauracja, bar i centrum konferencyjne – 3 sale o łącznej powierzchni 150 m2.

Uroczyste otwarcie hotelu

Podczas uroczystego otwarcia zaproszeni goście mieli okazję zwiedzić cały obiekt, zapoznać się z nowocześnie urządzonymi pokojami oraz posmakować przepysznych potraw przygotowanych przez hotelową restaurację „Wydawka”. Odbył się również konkurs wizytówkowy, w którym udało nam się wygrać kolację. Zwieńczeniem otwarcia z kolei był niesamowity, bardzo energetyczny recital skrzypaczki Doroty Oleszkowicz, półfinalistki Mam Talent.

Arche Hotel Geologiczna powstał dla osób, które lubią i chcą czuć się komfortowo będąc z dala od domu. Geologiczna jest już 12. hotelem w naszej kolekcji Arche, jednak jest on zupełnie inny od pozostałych, dlatego traktujemy nasze obiekty jako unikatową kolekcję. Każdy z nich ma swoją własną historię oraz niepowtarzalny styl. Oferujemy również zaplecze biznesowe, z kilkoma w pełni wyposażonymi salami konferencyjnymi oraz miejsce na relaks, w którym znaleźć można oldschoolowe automaty do gier, piłkarzyki czy szeroki wybór gier planszowych. Piękne nowoczesne pokoje i apartamenty, smakowite jedzenie oraz relaksująca atmosfera są tym, co przyciąga naszych gości – mówi Małgorzata Gipsiak, dyrektor Arche Hotel Geologiczna.

 

Arche Geologiczna

Arche Geologiczna

Rozwój Arche

Kolekcja Arche to rewitalizowane hotele historyczne oraz miejskie. W 2018 roku ich liczba wzrosła prawie dwukrotnie. Łącznie w obiektach mieści się 1887 pokoi hotelowych. W listopadzie oraz w grudniu zostało otwartych 5 nowych obiektów. Do kolekcji dołączyły: zabytkowe Koszary Arche Hotel w Górze Kalwarii, Arche Hotel Poloneza i Arche Hotel Krakowska w Warszawie, Arche Hotel Lublin oraz Arche Residence Łódź.

Dynamiczny rozwój został doceniony – Arche Hotele zostały siecią roku 2018 w rankingu hotelarza 7Naj wyprzedzając zagraniczne sieci hotelowe.

Łącznie Grupa w swojej kolekcji posiada już 12 obiektów. Poza najnowszymi hotelami należą do niej: Pałac i Folwark Łochów, Zamek Janów Podlaski, Hotel Tobaco w Łodzi, Arche Hotel Częstochowa, Hotel Puławska Residence, Arche Hotel w Siedlcach.

Grupa Arche

Grupa Arche powstała poprzez rozwój firmy deweloperskiej Arche, która od roku 1991 świadczy profesjonalne usługi deweloperskie. Przez ten czas powstało wiele interesujących projektów i inwestycji. Do Grupy Arche należy również 12 hoteli, m.in: Pałac i Folwark Łochów, Pałac Sieniawa k. Rzeszowa, Hotel Tobaco w Łodzi, Zamek Janów Podlaski, Hotel Puławska Residence w Warszawie, Arche Hotele w Siedlcach i Częstochowie, Apartamenty hotelowe w Konstancinie – Jeziornie. Poza działalnością deweloperską i hotelową Grupa Arche zarządza siecią restauracji Kuchnia za ścianą w Warszawie oraz Parkiem Handlowym w Siedlcach. Projekty Arche otrzymały wiele wyróżnień i nagród zarówno w branży deweloperskiej, hotelowej, jak i gastronomicznej.

 

Hotel Arche Geologiczna to dobry pomysł na nocleg w Warszawie w przyzwoitej cenie. Zdecydowanie polecam.

 

Arche Hotel Geologiczna
ul. Geologiczna 4, 02-246 Warszawa

 

 


Jeśli spodobał Ci się ten wpis i chcesz być na bieżąco, polub My Travel Blog na Facebooku.