Bar Setka Warszawa opinie
LOKALE,  MOJE MIEJSCA,  WARSZAWA

Warszawa Śródmieście – Bar Setka – jedz i pij. Po Polsku.

 

 

Lokali w Warszawie jest bardzo wiele, postanowiłam więc, raz w miesiącu odwiedzać nowe miejsca, w poszukiwaniu dobrych smaków. W lutym pierwszy raz odwiedziłam Bar Setka i do dziś jestem tak zachwycona tym miejscem, że wracałam tam już kilka razy. Z całą pewnością jest to lokal, do którego przyprowadzić można znajomych, odwiedzających Stolicę.

Bar Setka Opinia

Do tej pory nie mogę powiedzieć złego słowa o tym barze. Wszystko tam jest na plus. Obsługa bardzo sympatyczna i bezproblemowa. Bardzo szybko realizowane jest zamówienie i zawsze zjawia się w odpowiedniej chwili. Do każdego piwa dostaliśmy gumy Turbo, co przypomniało mi dzieciństwo. Jedzenie przepyszne! Znajdziecie tu tradycyjną kuchnię Polską. Jedliśmy pierogi, placki po węgiersku, kotlety schabowe. Wszystko podane było bardzo estetycznie i naprawdę dobrze smakowało. Dodatkowo ceny są bardzo przystępne, zarówno jedzenia, jak i alkoholi. A w Śródmieściu to naprawdę rzadkość.

Przykładowe ceny

Alkohole:

Piwo Tyskie z tanka 0,5l – 8,00 zł

Piwo beczkowe Książęce 0,5l – 9,00 zł

Wódki 40 ml – 6,00 – 8,00 zł

Jedzonko:

Kotlet schabowy – 18,00 zł

Pierogi – 13,00 – 15,00 zł

Bigos – 9,50 zł

Placek po węgiersku – 15,50 zł

 

Bar Setka Warszawa opinie

 

Wystrój lokalu – wisienka na torcie

Za wystrój lokalu kolejny duży plus. W takich wnętrzach miło spędzać czas. Wszystko dopracowane na tip top, od świetnie przygotowanych podkładek i menu, niczym z PRL-u, po ciekawe i wesołe motywy na ścianach. Klimatycznie i przytulnie. Dopełnieniem całości jest, grająca w tle, muzyka, oczywiście Polskie kawałki. Do dyspozycji gości oddany jest parter i piętro, ale w weekendowe wieczory lepiej zrobić rezerwację.

 

Bar Setka Warszawa opinie

Bar Setka Warszawa opinie

 

Bar Setka – lokalizacja i godziny otwarcia

Bar Setka znajduje się w Warszawie na ulicy Świętokrzyskiej 14, zaraz obok stacji metra Nowy Świat – Uniwersytet. Otwarty jest codziennie w godzinach od 9:00 do 6:00. Zdecydowanie polecam to miejsce o każdej porze dnia i nocy.

Strona Internetowa

Facebook

 

Jak wam się podoba Setka? Byliście już w tym miejscu? Dajcie znać w komentarzach!

 

 


Jeśli spodobał Ci się ten wpis i chcesz być na bieżąco, polub My Travel Blog na facebooku.