BLOGOWANIE,  INSPIRACJE,  LEPSZE ŻYCIE,  LIFESTYLE

Inspirujące konta na instagramie

 

 

Muszę wam się przyznać, że uwielbiam Instagram! Uwielbiam go za wiele rzeczy, chociażby za codzienną dawkę inspiracji, motywacji i za cudowne kadry. Chciałabym wam dziś przedstawić moje aktualnie ulubione konta na Instagramie. Co jakiś czas znajduję tam kolejne nowe perełki, dlatego też pewnie będę tą listę aktualizować co jakiś czas. Na ten jednak moment to właśnie poniższe konta śledzę z prawdziwą przyjemnością. Zapraszam na moje, pierwsze tego typu, zestawienie.

Ulubione konta na instagramie

thegirlswhoatetheworld

Przepiękny, pastelowy i zachwycający profil. Znajdziecie tu mnóstwo inspiracji do kolejnych zdjęć i niesamowitych, kolorowych pyszności. Na to konto mogłabym wpatrywać się godzinami. Kolorowy zawrót głowy! Coś niesamowitego 🙂

 

 

travel_inhershoes

Chyba każda podróżująca kobieta marzy, aby mieć w swojej kolekcji takie zdjęcia. Mogłabym podziwiać je godzinami. Wspaniałe kadry, stylizacje, doskonałe wyczucie dobrego stylu. Warto podglądać!

 

 

artem85ways

Jeden z niewielu męskich profili, jakie obserwuję na instagramie. Ale ten chłopak ma w sobie to coś! Dużo pozytywnej energii, wspaniała estetyka. Wszystko tutaj idealnie do siebie pasuje.

 

 

doyoutravel

Profil, który odkryłam stosunkowo niedawno, a który jest moim aktualnym numerem jeden. Zdjęcia z najróżniejszych zakątków świata, fantastyczny klimat i obróbka. Dopieszczone w każdym szczególe.

 

 

busemprzezswiat

Ola i Karol z busemprzezswiat są dla mnie w czołówce polskich kont podróżniczych na instagramie. Uwielbiam podglądać ich profil, bo znajduję tam mnóstwo inspiracji, nie tylko na przepiękne kadry, ale również na wspaniałe podróże.

philo_pompon

Dwa największe słodziaki na instagramia. To konto jest w zasadzie historią wpólnego dorastania uroczej dziewczynki i jej cudego, kudłatego psiaka. Coś niesamowitego. Uwaga! Profil ten mocno nakręca na kupienie dziecku psa 🙂

 

alliemtaylor

Profil Alexandry, pochodzącej ze Szwajcarii, to kolejny profil podróżniczej master klasy. Przepiękne kwadraty, ten nastrój, klimat, te krajobrazy. Zajrzyjcie, a na pewno zostaniecie tu na dłużej.

Jestem pewna, że znajdziecie wśród moich ulubieńców coś dla siebie. A na koniec nieśmiało polecę również swój profil. Może już go znacie, może pierwszy raz widzicie. Dzielę się na nim z wami głównie podróżami, czasem okraszonymi odrobiną prywaty. Zapraszam serdecznie! 🙂

 

mytravelblog.com.pl

PS. Podzielmy się inspiracją! Jeśli obserwujecie jakieś motywujące, kolorowe, śmiesznie, piękne, lub bajkowe konta na instagramie, to dajcie koniecznie o nich znać w komentarzach!

 

 


Jeśli spodobał Ci się ten wpis i chcesz być na bieżąco, polub My Travel Blog na facebooku.


 

 

 

 

Zapisz

Zapisz