Ile kosztuje weekend w Londynie 2 komentarze


Jeśli chodzi o wydatki to trudno obiektywnie powiedzieć, czy wydaliśmy dużo czy mało, ponieważ dla każdego to pojęcia względne. Biorąc pod uwagę, że Londyn jest bardzo drogim miastem, to moim zdaniem wyszło przyzwoicie. Przedstawiam zestawienie wszystkich wydatków, jakie poniosłam w trakcie weekendu.

ile kosztuje weekend w Londynie

Ile kosztuje weekend w Londynie – Podsumowanie wydatków:

1. Przeloty w dwie strony – 136 zł

2. Transfer Lotnisko – kwatera – Lotnisko – 115 zł/osoba

3. Noclegi (3 noce) – 300 zł/osoba

4. Bilety komunikacji miejskiej – 80zł/osoba

5. Wyżywienie – 350 zł/osoba

6. Wejściówki do londyńskich atrakcji (London Eye, The Monument) – 110 zł/osoba

Razem: 1091 zł/osoba

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz


O mytravelblog

Witaj!
Mam na imię Ania i pochodzę z Warszawy. Z wykształcenia jestem ekonomistą, ale moją największą w życiu pasją są podróże i fotografia. Uwielbiam odkrywać nowe miejsca, zdobywać nowe doświadczenia, poznawać nowych ludzi, nowe kultury, poglądy, smaki i zapachy. Od kilku lat realizuję moje podróżnicze marzenia, których z każdym dniem przybywa mi coraz więcej.

  • Dobrze byłoby posiadać krewnych w każdym kraju, dzięki czemu koszt całej wycieczki zmniejszyłby się do minimum. Rozwiązaniem jest własny samochód (nawet z kempingiem) bądź nocleg na łonie natury (z namiotem bądź bez). Już udało mi się to zrealizować i szczerze polecam. Mi sprawdza się, ponieważ w podróży również pracuję – piszę, projektuję i pozycjonuję. Łączę tą pracę z moją pasją podróżowania.

    • Świetnie, że masz taką pracę, która możesz ze sobą zabrać w podróż 🙂 a spanie pod namiotem to świetna sprawa, która faktycznie mocno zmniejsza koszty podróży.